Op donderdag 25 maart 2021 om 12.00 uur is de start verkoop gepland voor fase 1A en 1B in deelgebied de Kwekerij. Het inschrijven voor de woningen en appartementen in fase 1 zal geheel digitaal plaatsvinden.
Heeft u zich al aangemeld via de projectwebsite van Park Marialust? Dan heeft u al een account aangemaakt en kunt u inloggen om het inschrijfformulier in te vullen en te ondertekenen.
Dit digitale inschrijfformulier zal op 25 maart 2021 klaar staan in uw account. Heeft u zich nog niet aangemeld? Dan kunt u dit alsnog doen via het kopje inschrijven op de projectwebsite
Na uw aanmelding staat er ten tijde van de start verkoop ook in uw account een digitaal inschrijfformulier voor u klaar. De deadline voor het invullen van het inschrijfformulier voor fase 1 is op vrijdag 2 april 2021 tot 12.00 uur.
DE INFORMATIEFILM TERUGKIJKEN
|
|
Inmiddels staat de film online op de projectwebsite van Park Marialust zodat u bepaalde onderwerpen nog even rustig terug kunt kijken. De chatfunctie is niet meer beschikbaar.
|
|
|
|